Gå till innehåll
Svenska Skolidrottsförbundet

Kontaktkort

Här kan man lägga till ett kontaktkort. Kopiera ett befintligt kort, placera ut det där det ska vara och ändra bild och text. Gå till sidan kortet ska placeras ut på, skapa en länkad layout och välj kortet som ska länkas till:

Lägg till Layout --> Länkad --> I menyn, gå till sidan Kontaktkort (den här sidan) och välj kortet som ska länkas till

Gör man sedan ändringar i kontaktkortet här, så slår det överallt där kontaktkortet har blivit utplacerat.

Kort att kopiera

Vanlig bild (500 x 500)

Placeholder bild

Namn Namnsson

Min titel

Nedskalad bild

Jonas Leth

Generalsekreterare

E-post: jonas.leth@skolidrott.se
Tel: 08-699 60 01

Utplacerade kort

Cecilia Zimmerman

Ekonomi

E-post: cecilia.zimmerman@skolidrott.se
Tel: 070-618 28 28

Victor Bragard

Vikarierande Verksamhetsutvecklare Syd

E-post: victor.bragard@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 14

Petra Jacob

Projektledare för Idrottsklivet

E-post: petra.jacob@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 12

Ella Spira

Verksamhetsutvecklare Syd (Föräldraledig 1/5 till 31/12 2024)

E-post: ella.spira@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 08

Filip Granath

Verksamhetsutvecklare Öst

E-post: filip.granath@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 03

Sara Solindon

Verksamhetsutvecklare Väst

E-post: sara.solindon@skolidrott.se
Tel: 070-260 08 19

Jonas Leth

Generalsekreterare

E-post: jonas.leth@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 01

Louise Hagström

Teamledare & projektledare

E-post: louise.hagstrom@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 06

Malin Bölander

Central verksamhetsutvecklare
Projektledare Skoljoggen

E-post: malin.bolander@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 02

Ronja Fredriksson

Verksamhetsutvecklare Nord

E-post: ronja.fredriksson@skolidrott.se
Tel: 08-699 61 02

Thekla Hall

Biträdande generalsekreterare

E-post: thekla.hall@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 05

Oliwer Forsberg

Projektadministratör Demokratiprojektet & Nya sätt att tävla

E-post: oliwer.forsberg@skolidrott.se
Tel: 08-699 64 28

Viktor Morian

Kommunikations- och eventkoordinator

E-post: viktor.morian@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 09

Engla Sennerlin Holm

Koordinator inom paraidrott

Petra Saliba

Idrottsklivet: Områdes- och Idrottskoordinator, Göteborg

Evelina Aittamaa

Vice ordförande

SaraKajsa Hermansson

Ledamot

Erika Örjes

Ordförande

Jennie Gustafsson

Ledamot

Jenny Knookala

Ledamot

Karl Kalin

Ledamot

Tomas Kågebrand

Ledamot

Morre Rezai

Ledamot

Mirza Basic

Ledamot

Madeleine Beijer, Revideco

Ersättare

Tommy Nilsson, Revideco

Ordinarie

Alexander Sövgren

Ordförande

Elias Dellrup

Ledamot

Marcus Landestål Grapne

Ledamot

E-post:

Melly Sarri

Ledamot

E-post:

Jenny Claesson

Ledamot