Gå till innehåll
Svenska Skolidrottsförbundet

Kontaktkort

Här kan man lägga till ett kontaktkort. Kopiera ett befintligt kort, placera ut det där det ska vara och ändra bild och text. Gå till sidan kortet ska placeras ut på, skapa en länkad layout och välj kortet som ska länkas till:

Lägg till Layout --> Länkad --> I menyn, gå till sidan Kontaktkort (den här sidan) och välj kortet som ska länkas till

Gör man sedan ändringar i kontaktkortet här, så slår det överallt där kontaktkortet har blivit utplacerat.

Kort att kopiera

Vanlig bild (500 x 500)

Placeholder bild

Namn Namnsson

Min titel

Nedskalad bild

Jonas Leth

Generalsekreterare

E-post: jonas.leth@skolidrott.se
Tel: 08-699 60 01

Utplacerade kort

Cecilia Zimmerman

Ekonomi

E-post: cecilia.zimmerman@skolidrott.se
Tel: 070-618 28 28

David Jansson

Projektledare Nya sätt att tävla

Djanet Beraki

Verksamhetsutvecklare Nord

E-post: djanet.beraki@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 04

Ella Spira

Verksamhetsutvecklare Syd

E-post: ella.spira@skolidrott.se
Tel: 076-695 19 60

Filip Granath

Verksamhetsutvecklare Öst

E-post: filip.granath@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 03

Jasmin Krohn

Verksamhetsutvecklare Väst

E-post: jasmin.krohn@skolidrott.se
Tel: 070-260 08 19

Jonas Leth

Generalsekreterare

E-post: jonas.leth@skolidrott.se
Tel: 070-361 90 50

Louise Hagström - Föräldraledig

Teamledare & projektledare

E-post: louise.hagstrom@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 06

Malin Bölander

Central verksamhetsutvecklare

E-post: malin.bolander@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 02

Ronja Fredriksson

Verksamhetsutvecklare Region Nord

E-post: ronja.fredriksson@skolidrott.se
Tel: 08-699 61 02

Thekla Hall

Teamledare & projektledare

E-post: thekla.hall@skolidrott.se
Tel: 08-699 65 05

Oliwer Forsberg

Projektadministratör Demokratiprojektet

E-post: oliwer.forsberg@skolidrott.se
Tel: 08-6996428

Daniel Kåreda

Vice ordförande

Erika Örjes

Ledamot

Jamie Roshage Spörndli

Ordförande

Jennie Gustafsson

Ledamot

Jenny Knookala

Ledamot

Karl Kalin

Ledamot

Karolin Holmerg

Ledamot

Markus Ahlgren

Ledamot

Mirza Basic

Ledamot

Madeleine Beijer, Revideco

Ersättare

Tommy Nilsson, Revideco

Ordinarie

Alexander Sövgren

Ledamot

Elias Dellrup

Ledamot

Emelie Petterson

Ordförande

Isak Betzholtz

Ledamot

Jenny Claesson

Ledamot